``Bądź mądry przed szkodą i pomyśl już dziś o ubezpieczeniu``

TU UBEZPIECZENIE nie kończy się na podpisaniu polisy i zainkasowaniu składki jak jest to w wielu agencjach ubezpieczeniowych. Ale pomagając Państwu w wyborze optymalnego produktu, jestem również zobligowany do przeprowadzania Państwa przez wszelkie formalności i pomoc w trakcie trwania ubezpieczenia, oraz monitorowanie przebieg ubezpieczenia.

Od kilku lat zajmuję się ubezpieczeniami i doświadczenie podpowiada mi, że przy wyborze ubezpieczenia decydującymi czynnikami są cena, jakość oraz bezpieczeństwo.

Obserwując rosnącą różnorodność produktów ubezpieczeniowych, pomagam Naszym Klientom w dokonaniu najlepszego wyboru. Dzięki współpracy z wiodącymi Towarzystwami razem zapewniamy najwyższy standard usług w najkorzystniejszej cenie. Dokonując bieżącej analizy potrzeb klienta  przedstawiam oferty w pełni dopasowane do jego potrzeb i wymagań.

Naszym Klientom polecam:

ubezpieczenia komunikacyjne (OC i AC, NNW, Assistannce, Zielona Karta, Utrata zniżek),
ubezpieczenia rolne (OC rolników, mienia i upraw rolnych),
ubezpieczenia turystyczne (koszty leczenia, NNW, OC, odwołania imprezy turystycznej, ubezpieczenia bagażu, ubezpieczenia dla narciarzy, snowboardzistów),
ubezpieczenia domu, mieszkania,
ubezpieczenia na życie,
ubezpieczenia dla przedsiębiorców i wielu innych.

Zawsze warto poznaćDobre rady

Pomyśl, jaką wartość ma Twoje mienie, które masz w swoim posiadaniu. Sprawdź, ile by kosztowało objęcie ich ochroną.

• Nie decyduj się na obniżenie składki poprzez wprowadzenie ograniczeń ochrony (np. udziałów własnych) – unikniesz rozczarowania przy likwidacji szkody.

Pamiętaj, że sumy ubezpieczenia mienia powinny być ustalane w taki sposób, aby odpowiadały faktycznej wartości mienia i pozwalały na pokrycie kosztów odbudowy lub zakupu nowych urządzeń.

Życie pisze różne scenariusze – dlatego wybierz najszerszy zakres ochrony.